باربیکیو سنگی

استفاده از صنایع سنگی امروزه بسیار گسترش یافته است. این به دلیل افزایش تنوع وسایل ساخته شده با سنگ و شیک بودن آن ها است. همچنین مهمترین دلیل آن می تواند دوام و ماندگاری اجناس صنگی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت نمونه های مشابه است. باربیکیو سنگی یا کبابپز سنگی از پر طرفدارترین مواردی است که با سنگ ساخته می شود و تقاضای استفاده از آن بسیار گسترش یافته است. درست کردن کباب در فضای آزاد یکی از مهمترین بخش های دورهمی ها ومهمانی های ما ایرانیان است. به همین دلیل طرز تهیه و روش های پخت کباب بسیار مهم است. امروزه بسیاری از ما در ساختمان ها زندگی می کنیم که امکانات برای درست کردن کباب با مشکلاتی برای ما و همسایه ها درست می کند. اما می توان از راه های مختلفی کمک گرفت تا هنوز از دور همی ها لذت برد. باربیکیو یا کبابپز از اصلی ترین وسیله ها برای هر خانه ای است. اما استفاده از آن برای همه افراد با مشکل خواهد بود. کباب پزها انواع مختلفی تولید می شوند. استفاده از کباب پز های فلزی برای همه افراد مقدور نیست. از این رو به انواع دیگر آن ها می توان اشاره کرد. در این مقاله به ارائه راهنمایی برای انتخاب و خرید باربیکیو سنگی می پردازیم.

باربیکیو سنگی چیست ؟

باربیکیو سنگی یکی از انواع وسیله ها برای راحت تر کردن شیوه پخت کباب در انواع مکان های مختلف برای افراد در فضای باز و همچنین در بالکن های آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. کباب پز ها باید دارای امکاناتی مختلف باشد تا بتوان برای همه افراد قابل استفاده قرار بگیرد. این وسیله های ساخته شده از سنگ دارای دوام و ماندگاری بالاتری نسبت به نمونه های مشابه آن میباشد. کباب پز سنگی دارای ابعادی میباشد که متناسب با فضای شما می توان طراحی کرد وهمچنین نمونه طراحی آن را نیز می توانید انتخب نمایید. که با توجه به سلیقه و تناسب آن با فضای شما همخوانی داشته ابشد. باربیکیو قابل نصب در انواع محیط ها می باشد چرا که دود حاصل از پخت کباب بوسیله لوله های به یرون انتقال داده می شود. از این رو استفاده از آن در بالکن ها بسیار می تواند پبشنهاد خوبی باشد.علاوه بر این اگر مایل به نصب آن در فضای باز مانند حیاط یا ویلا و باغ و .. باشید نیز می توانید انواع مدل های آن را مشاهده نموده و متناسب با فضای مورد نظر خود دست به خرید بزنید. ساخت باربیکیو از سنگ های مقاوم و با ماندگاری بالا استفاده شده است. که می توانید در مورد رنگ مورد نظر خود با کارشناسان ما مشورت نمایید.

باربیکیو سنگی و انواع آن سنگ ها

باربیکیو سنگی دارای انواع مختلفی می باشد که متناسب با انتخاب مشتری طراحی و ساخته و اجرا می شود.انواع باربیکو قابل عرضه متناسب با فضای مورد استفاده دارای ابعاد متفاوتی خواهد بود.برای آشنایی بیشتر برای انتخاب باربیکیو سنگی به نکته ای توجه کنید. برای خرید هر نوع اجناس سنگی , پیشنهاد می دهیم قبل از سفارش برای ساخت باربیکیو سنگی باید به نوع سنگ آن توجه کنید . برای سفارش نوع سنگی است که قرار است برای ساخت باربیکیو از آن استفاده شود. بهتر از است از سنگ هایی استفاده کنید که قابلیت ذخیره و نگهداری گرما در مدت طولانی را دارد و مانع از فرار آن شود.
بیشترین سنگی که برای ساخت باربیکیو سنگی از آن استفاده می شود, نوعی کمیاب از سنگ هایی ساخته شده در زیر زمین است. فراموش نکنید خاک گرما را به خوبی نگه می دارد. از این رو این نوع سنگ ها بهترین انتخاب برای ساخت باربیکیو سنگی است. این سنگ ها در ایران ودر برخی از کشورها مانند کشورهای واقع در جنوب قاره آمریکا استفاده می شود.باربیکیو های ساخته شده در زیر خاک , اما استفاده از این نوع بسیار قدیمی شده و دیگر استفاده نمی شود. در ادامه بهترین نوع سنگ های مورد استفاده در ساخت باربیکیو سنگی رامعرفی خواهیم کرد.

سفارش باربیکیو سنگی

برای سفارش باربیکیو سنگی می توانید کد محصول را از طریق تماس، پیامک یا واتساپ به شماره تماس 09125991438 اعلام نمایید.

همچنین می توانید تصویر مورد نظر خودتون را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت براتون آماده کنیم.

انواع مختلف کباب پز سنگی

انتخاب باربیکیو سنگی بعلاوه کاربرد بسیار آن در مراسم ها و دورهمی ها , کاربرد بسیاری در زیبایی محیط و فضای نصب شده دارد. بیشتر کباب پز های سنگی دارای طرح و نقش های مختلفی می باشد که به جنبه دکوراتیو آن می افزاید. انواع دیگر کباب پز ها شامل کباب پز های آجری و بتنی و گابیونی می باشند که از این بین می توان به بهتر بودن کباب پز های سنگی از نظر قیمت و زیبایی و کیفیت و ماندگاری نسبت سایرین اشاره کرد

جنس باربیکیو سنگی

همانطوری که گفتیم برای سفارش و خرید باربیکیو سنگی به انتخاب سنگ مناسب بسیار دقت کنید. چرا که سنگی مورد استفاده می شود که در پخت کباب تاثیر می گذارد. دوام و ماندگاری باربیکو هم بسیار مهم است. چرا که در زمان کباب کردن قرار است با حرارت و دماهای بالا کار کنید. برای این منظور، انتخاب سنگی که کیفیت خوبی داشته باشد مهم است. بیشترین سنگ های مورد استتفاده برای ساخت کبابپز ها سنگ های تزئینی مانند گابیون، آجر نسوز و سنگ آنتیک استفاده به عمل می آید.

قیمت باربیکیو سنگی

ویژگی ها و مزایای باربیکیو سنگی

• یکی ازمهترین ویژگی هایی که باید باربیکو داشته باشد, نگهداری از گرما و مقاومت در دمای بالا است. سنگ های به کار رفته در ساختار کباب پزهای سنگی قابلیت نگهداری طولانی مدت گرما و ذخیره دما و حرارت بالا را دارند.
• درباربیکیوهای سنگی یکی دیگر از ویژگی هایی که اهمیت دارد , توجه به رنگ و طرح مورد استفاده است. به علت برخورداری از طرح و مدل های متنوع، تاثیر زیادی در شیک بودن فضا و زیبایی و جذابیت چشم نواز که ویژگی متمایزی را در محیط مورد استفاده متبلور می سازند.
• از مهمترین ویژگی های باربیکیو سنگی به کارایی و عملکرد بسیار مطلوب و توزیع حرارت آن به صورت یکنواخت و یکپارچه اشاره می کنیم کهاین ویژگی امکان استفاده طولانی مدت را از باربیکیو به شما می دهد.
• باربیکیو سنگی از سنگ هایی با مقاوت بالا ساخته می شود که با قرار گرفتن در محیط های مرطوب, هوای آزاد و نور خورشید از عمر ان کاسته نمی شود.

مزایای باربیکیو سنگی کدام اند؟

طبیعی است که در هنگام انتخاب باربیکیو شک داشته باشید که باربیکیو سنگی را انتخاب کنید یا یکی دیگر از انواع باربیکیو. باربیکیو سنگی مزایای زیادی دارد، آیا می خواهید آنها را بدانید؟
قصد داریم ادامه مقاله را به بررسی مزایای این نوع باربیکیو اختصاص دهیم.

• در میان باربیکیو های موجود باربیکیو سنگی مزایای بیشتری دارد. استفاده از باربیکیو سنگی مناسب برای کباب کردن انواع مرغ و ماهی و گوشت و انواع سبزیجات برای داشتن رژیم غذایی سالم مناسب است که بدون روغن و افزودنی دیگر با آنش طبخ می شود و ارزش غذایی آنها حفظ می شود.
• استفاده از باربیکیو سنگی علاوه بر ارزش بالایی که برای سلامتی غذا دارد جذابیت بصری زیادی برای محیط و فضای شما ایجاد می کند. شما می توانید برای سفارش کبابپز , به انواع سنگ ها و رنگ ها و طرح های آن توجه کنید که با محیط شما هماهنگی ایجاد کند.
• ماندگاری بالای کبابپز ها یکی از مهمترین مزایای آن است که بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد.

استفاده و نصب آنها آسان است

محصولات سنگی برای استفاده نیاز به نصب می باشند که بعد از تکمیل سفارش و خرید می توانید از کارشناسان با تجربه برای نصب آن ها استفاده کنید . اگر چه بسیاری از محصولات سنگی فرایند نصب حساسی دارد و میبایست به نصابی متخصص سپرده شود اما کبابپز ها فراند نصب راحت و بدون مشکل دارند. نصب کبابپز سنگی بسیار ساده و راه اندازی و اجرای ان هیچ دردسری ندارد.

از آنها می توانید در هر فضایی استفاده کنید

بیشتر باربیکیو ها مشکل جا نشدن در فضای مورد نظر افراد را دارد. این مشکل نیز باعث می شود بسیاری از افراد از خرید باربیکیو صرف نظر کنند. اما باید این نکته را ذکر کنیم که در کبابپز های سنگی محدودیتی در این باره وجود ندارد و شما می توانید باربیکیو را مطابق با فضای ورد نظر خود سفارش دهید. همچنین این امکان به شما مزیتی است که می توانید در فضاهای کوچک آن را نصب کنید. از این گذشته باربیکیو سنگی قابلیتی افزوده به شما می دهد که این کبابپز هم سبک است و هم به راحتی جابه جا می شود .که می توانید در صورت نقل مکان آن را بدون آسیب به مکان جدید انتقال دهید

تمیز کردن باربیکیو سنگی آسان است

یکی دیگر از مزیت های باربیکیو سنگی نسبت به دیگر انواع آن , تسهیل کردن فرایند تمیز کردن و پاکیزگی وسیله است. برخی از باربیکیوها مشکلاتی در مان تمیز کردن باربیکیو برای افراد بوجود می آورد. که سخت و آزار دهنده است. اما باربیکیو سنگی این مشکل را هیچگاه ایجاد نکرده و تمیز کردن آن کاملا ساده و بدون دردسر است. چرا که سطح آنها نچسب است، بنابراین بهداشتی بوده و از باکتری ها جلوگیری می کند.

دوام بالای باربیکیو سنگی

سنگ های به کار رفته در ساخت کبابپز های سنگی دارای ماندگاری بالا و جنس مرغوب است که سالیان دراز شما را از خرید و تعمیر مداوم دیگر نوع کبابپز ها بی نیاز می کند. مدلهای باربیکیو سنگی با استفاده از سنگ های آتشفشانی ساخته وعرضه می شود که ضد زنگ می باشد و ماندگاری باربیکیو شما بالا خواهد بود.

طبخ غذای سالم با استفاده از باربیکیو

داشتن یک باربیکیو سنگی به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ دردسری در هرزمان بتوانید انواع گوشت ها و سبزیجات را بودن تجهیزات اضافی کباب یا گریل کنید و یک وعده غذایی سالم برای شما فراهم خواهد بود. کباب کردن و داشتن یک غذای سالم و مفید و در خانه و توسط خود شما می تواند بسیار سالم تر و بهداشتی تر باشد. که نه روغن اضافی و زیادی مصرف می شود و نه هیچ گونه مواد ناسالم استفاده نمی شود. همچنین طبخ غذا در خانه می تواند بسیار لذت بخش باشد و دور همی شما را تکمیل نماید پخت غذای سالم بوسیله آتش بدون افزودن روغن می تواند سلامت بدن شما را تضمین کند. چراکه هیچ ماده اضافی ندارد و بعلاوه از زمان طبخ کاهش میابد و همچنین در رایند طبخ بخار های اضافی تولید نمی شود.