قیمت باربیکیو سنگی و سفارش آن

باربیکیو سنگی

باربیکیو سنگی کد محصول b101

برای سفارش و قیمت باربیکیو سنگی با شماره 09125991438 تماس بگیرید

باربیکیو سنگی در حیاط

 کد محصول b102

برای سفارش و قیمت کباب پز سنگی با شماره 09125991438 تماس بگیرید

کد b103

برای سفارش و ساخت انواع کباب پز سنگی در حیاط با شماره 09125991438 تماس بگیرید

باربیکیو سنگی مدرن

باربیکیو سنگی با نمای آجری کد b104

برای سفارش با شماره 09125991438 تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیام دهید

باربیکیو سنگی حیاط

 کد محصول b105

می توانید از این باربیکیو در تراس به راحتی استفاده کنید

برای سفارش انواع باربیکیو سنگی عکس محصول مورد نظر خود را از طریق واتساپ به شماره 09125991438 ارسال کنید.

کباب پز سنگی مدرن

 کد محصول b106

با بهترین قیمت و کیفیت سفارش بدهید

 عکس محصول مورد نظر خود را از طریق واتساپ به شماره 09125991438 ارسال کنید.

باربیکیو سنگی ذغالی

 کد محصول b107

استون نما تولیدکننده انواع باربیکیو سنگی، گلدان سنگی، شومینه سنگی، آبنمای سنگی و …

 عکس محصول مورد نظر خود را از طریق واتساپ به شماره 09125991438 ارسال کنید.

عکس باربیکیو سنگی

 کد محصول b108

 عکس محصول مورد نظر خود را از طریق واتساپ به شماره 09125991438 ارسال کنید.

باربیکیو سنگی مدرن

 کد محصول b109

 کباب پز سنگی زیبایی خاصی به حیاط شما می دهد و خانه شما را منحصربفرد خواهد کرد

برای سفارش انواع محصولات سنگی با ما از طریق شماره 09125991438 تماس بگیرید.

کباب پر سنگی

 کد محصول b110

برای سفارش انواع محصولات سنگی با ما از طریق شماره 09125991438 تماس بگیرید.

کباب پر سنگی جدید

 کد محصول b111

برای سفارش انواع محصولات سنگی با ما از طریق شماره 09125991438 تماس بگیرید.

 کد محصول b112

برای سفارش انواع محصولات باربیکیو سنگی با ما از طریق شماره 09125991438 تماس بگیرید.

باربیکیو سنگی باغی

 کد محصول b113

 برای سفارش انواع کباب پز سنگی با ما از طریق شماره 09125991438 تماس بگیرید.

استفاده از صنایع سنگی امروزه بسیار گسترش یافته است. این به دلیل افزایش تنوع وسایل ساخته شده با سنگ و شیک بودن آن ها است. همچنین مهمترین دلیل آن می تواند دوام و ماندگاری و همچنین قیمت مناسب آن نسبت نمونه های مشابه است. باربیکیو سنگی یا کبابپز سنگی از پر طرفدارترین مواردی است که با سنگ ساخته می شود و تقاضای استفاده از آن بسیار گسترش یافته است. درست کردن کباب در فضای آزاد یکی از مهمترین بخش های دورهمی ها ومهمانی های ما ایرانیان است. به همین دلیل طرز تهیه و روش های پخت کباب بسیار مهم است. امروزه بسیاری از ما در ساختمان ها زندگی می کنیم که امکانات برای درست کردن کباب با مشکلاتی برای ما و همسایه ها درست می کند.

اما می توان از راه های مختلفی کمک گرفت تا هنوز از دور همی ها لذت برد. باربیکیو یا کبابپز از اصلی ترین وسیله ها برای هر خانه ای است. اما استفاده از آن برای همه افراد با مشکل خواهد بود. کباب پزها انواع مختلفی تولید می شوند. استفاده از کباب پز های فلزی برای همه افراد مقدور نیست. از این رو به انواع دیگر آن ها می توان اشاره کرد. در این مقاله به ارائه راهنمایی برای انتخاب و خرید باربیکیو سنگی می پردازیم.

باربیکیو سنگی چیست ؟

باربیکیو سنگی یکی از انواع وسیله ها برای راحت تر کردن شیوه پخت کباب در انواع مکان های مختلف برای افراد در فضای باز و همچنین در بالکن های آپارتمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. کباب پز ها باید دارای امکاناتی مختلف باشد تا بتوان برای همه افراد قابل استفاده قرار بگیرد. این وسیله های ساخته شده از سنگ دارای دوام و ماندگاری بالاتری نسبت به نمونه های مشابه آن میباشد. کباب پز سنگی دارای ابعادی میباشد که متناسب با فضای شما می توان طراحی کرد وهمچنین نمونه طراحی آن را نیز می توانید انتخب نمایید.

با توجه به سلیقه و تناسب آن با فضای شما همخوانی داشته ابشد. باربیکیو قابل نصب در انواع محیط ها می باشد چرا که دود حاصل از پخت کباب بوسیله لوله های به یرون انتقال داده می شود. از این رو استفاده از آن در بالکن ها بسیار می تواند پبشنهاد خوبی باشد.علاوه بر این اگر مایل به نصب آن در فضای باز مانند حیاط یا ویلا و باغ و .. باشید نیز می توانید انواع مدل های آن را مشاهده نموده و متناسب با فضای مورد نظر خود دست به خرید بزنید. ساخت باربیکیو از سنگ های مقاوم و با ماندگاری بالا استفاده شده است. که می توانید در مورد رنگ مورد نظر خود با کارشناسان ما مشورت نمایید.

باربیکیو سنگی و انواع آن سنگ ها

باربیکیو سنگی دارای انواع مختلفی می باشد که متناسب با انتخاب مشتری طراحی و ساخته و اجرا می شود.انواع باربیکیو قابل عرضه متناسب با فضای مورد استفاده دارای ابعاد متفاوتی خواهد بود.برای آشنایی بیشتر برای انتخاب باربیکیو سنگی به نکته ای توجه کنید. برای خرید هر نوع اجناس سنگی , پیشنهاد می دهیم قبل از سفارش برای ساخت کباب پز سنگی باید به نوع سنگ آن توجه کنید. بهتر از است از سنگ هایی استفاده کنید که قابلیت ذخیره و نگهداری گرما در مدت طولانی را دارد و مانع از فرار آن شود.
بیشترین سنگی که برای ساخت از آن استفاده می شود, نوعی کمیاب از سنگ هایی ساخته شده در زیر زمین است. فراموش نکنید خاک گرما را به خوبی نگه می دارد. از این رو این نوع سنگ ها بهترین انتخاب برای ساخت کباب پز سنگی است. این سنگ ها در ایران و در برخی از کشورها مانند کشورهای واقع در جنوب قاره آمریکا استفاده می شود.باربیکیو های ساخته شده در زیر خاک , اما استفاده از این نوع بسیار قدیمی شده و دیگر استفاده نمی شود. در ادامه بهترین نوع سنگ های مورد استفاده در ساخت باربیکیو سنگی رامعرفی خواهیم کرد.

سفارش باربیکیو سنگی

برای سفارش  می توانید کد محصول را از طریق تماس، پیامک یا واتساپ به شماره تماس 09125991438 اعلام نمایید.

همچنین می توانید تصویر مورد نظر خودتون را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت براتون آماده کنیم.

انواع مختلف باربیکیو سنگی

انتخاب باربیکیو بعلاوه کاربرد بسیار آن در مراسم ها و دورهمی ها , کاربرد بسیاری در زیبایی محیط و فضای نصب شده دارد. بیشتر کباب پز های سنگی دارای طرح و نقش های مختلفی می باشد که به جنبه دکوراتیو آن می افزاید. انواع دیگر کباب پز ها شامل کباب پز های آجری و بتنی و گابیونی می باشند که از این بین می توان به بهتر بودن کباب پز های سنگی از نظر قیمت و زیبایی و کیفیت و ماندگاری نسبت سایرین اشاره کرد

جنس کباب پز سنگی

همانطوری که گفتیم برای سفارش و خرید کباب پر به انتخاب سنگ مناسب بسیار دقت کنید. چرا که سنگی مورد استفاده می شود که در پخت کباب تاثیر می گذارد. دوام و ماندگاری باربیکیو هم بسیار مهم است. چرا که در زمان کباب کردن قرار است با حرارت و دماهای بالا کار کنید. برای این منظور، انتخاب سنگی که کیفیت خوبی داشته باشد مهم است. بیشترین سنگ های مورد استتفاده برای ساخت کبابپز ها سنگ های تزئینی مانند گابیون، آجر نسوز و سنگ آنتیک استفاده به عمل می آید.

ویژگی های کباب پر سنگی

• یکی ازمهترین ویژگی هایی که باید باربیکیو داشته باشد, نگهداری از گرما و مقاومت در دمای بالا است. سنگ های به کار رفته در ساختار کباب پزهای سنگی قابلیت نگهداری طولانی مدت گرما و ذخیره دما و حرارت بالا را دارند.
• درباربیکیوهای سنگی یکی دیگر از ویژگی هایی که اهمیت دارد , توجه به رنگ و طرح مورد استفاده است. به علت برخورداری از طرح و مدل های متنوع، تاثیر زیادی در شیک بودن فضا و زیبایی و جذابیت چشم نواز که ویژگی متمایزی را در محیط مورد استفاده متبلور می سازند.
• از مهمترین ویژگی های باربیکیو سنگی به کارایی و عملکرد بسیار مطلوب و توزیع حرارت آن به صورت یکنواخت و یکپارچه اشاره می کنیم کهاین ویژگی امکان استفاده طولانی مدت را از باربیکیو به شما می دهد.
•  سنگ هایی با مقاوت بالا ساخته می شود که با قرار گرفتن در محیط های مرطوب, هوای آزاد و نور خورشید از عمر ان کاسته نمی شود.

مزایای باربیکیو سنگی کدام اند؟

طبیعی است که در هنگام انتخاب باربیکیو شک داشته باشید که باربیکیو سنگی را انتخاب کنید یا یکی دیگر از انواع باربیکیو. باربیکیو سنگی مزایای زیادی دارد، آیا می خواهید آنها را بدانید؟
قصد داریم ادامه مقاله را به بررسی مزایای این نوع باربیکیو اختصاص دهیم.

• در میان باربیکیو های موجود باربیکیوهای سنگی مزایای بیشتری دارد. استفاده مناسب برای کباب کردن انواع مرغ و ماهی و گوشت و انواع سبزیجات برای داشتن رژیم غذایی سالم مناسب است که بدون روغن و افزودنی دیگر با آنش طبخ می شود و ارزش غذایی آنها حفظ می شود.
• استفاده از کباب پز سنگی علاوه بر ارزش بالایی که برای سلامتی غذا دارد جذابیت بصری زیادی برای محیط و فضای شما ایجاد می کند. شما می توانید برای سفارش کبابپز , به انواع سنگ ها و رنگ ها و طرح های آن توجه کنید که با محیط شما هماهنگی ایجاد کند.
• ماندگاری بالای کبابپز ها یکی از مهمترین مزایای آن است که بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد.

استفاده و نصب آنها آسان است

محصولات سنگی برای استفاده نیاز به نصب می باشند که بعد از تکمیل سفارش و خرید می توانید از کارشناسان با تجربه برای نصب آن ها استفاده کنید . اگر چه بسیاری از محصولات سنگی فرایند نصب حساسی دارد و میبایست به نصابی متخصص سپرده شود اما کبابپز ها فراند نصب راحت و بدون مشکل دارند. نصب کبابپز سنگی بسیار ساده و راه اندازی و اجرای ان هیچ دردسری ندارد.

از آنها می توانید در هر فضایی استفاده کنید

بیشتر باربیکیو ها مشکل جا نشدن در فضای مورد نظر افراد را دارد. این مشکل نیز باعث می شود بسیاری از افراد از خرید کباب پر صرف نظر کنند. اما باید این نکته را ذکر کنیم که در کبابپز های سنگی محدودیتی در این باره وجود ندارد و شما می توانید باربیکیو را مطابق با فضای ورد نظر خود سفارش دهید. همچنین این امکان به شما مزیتی است که می توانید در فضاهای کوچک آن را نصب کنید. از این گذشته باربیکیو سنگی قابلیتی افزوده به شما می دهد که این کبابپز هم سبک است و هم به راحتی جابه جا می شود .که می توانید در صورت نقل مکان آن را بدون آسیب به مکان جدید انتقال دهید

تمیز کردن آسان

یکی دیگر از مزیت های باربیکیو سنگی نسبت به دیگر انواع آن , تسهیل کردن فرایند تمیز کردن و پاکیزگی وسیله است. برخی از باربیکیوها مشکلاتی در مان تمیز کردن باربیکیو برای افراد بوجود می آورد. که سخت و آزار دهنده است. اما این مشکل را هیچگاه ایجاد نکرده و تمیز کردن آن کاملا ساده و بدون دردسر است. چرا که سطح آنها نچسب است، بنابراین بهداشتی بوده و از باکتری ها جلوگیری می کند.

دوام بالا

سنگ های به کار رفته در ساخت کبابپز های سنگی دارای ماندگاری بالا و جنس مرغوب است که سالیان دراز شما را از خرید و تعمیر مداوم دیگر نوع کبابپز ها بی نیاز می کند. مدلهای کباب پر سنگی با استفاده از سنگ های آتشفشانی ساخته وعرضه می شود که ضد زنگ می باشد و ماندگاری باربیکیو شما بالا خواهد بود.

طبخ غذای سالم

داشتن یک باربیکیو سنگی به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ دردسری در هرزمان بتوانید انواع گوشت ها و سبزیجات را بودن تجهیزات اضافی کباب یا گریل کنید و یک وعده غذایی سالم برای شما فراهم خواهد بود. کباب کردن و داشتن یک غذای سالم و مفید و در خانه و توسط خود شما می تواند بسیار سالم تر و بهداشتی تر باشد. که نه روغن اضافی و زیادی مصرف می شود و نه هیچ گونه مواد ناسالم استفاده نمی شود. همچنین طبخ غذا در خانه می تواند بسیار لذت بخش باشد و دور همی شما را تکمیل نماید پخت غذای سالم بوسیله آتش بدون افزودن روغن می تواند سلامت بدن شما را تضمین کند. چراکه هیچ ماده اضافی ندارد و بعلاوه از زمان طبخ کاهش میابد و همچنین در رایند طبخ بخار های اضافی تولید نمی شود.

4/5 - (17 امتیاز)